Cennet Koyu’nda arsa satışı


ÖİB, Bodrum’da, Didim’de ve Anamur’da 3 taşınmaz satacak.

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB), Cennet Koyu’nda arsa satışı yapacak. ÖİB, Bodrum’da, Didim’de ve Anamur’da 3, Ankara Gölbaşı’nda da bir  taşınmaz için ilana çıktı. İhalelerde, son teklif verme tarihi 3 Temmuz olacak. Alınan bilgiye göre, Bodrum Gölköy Cennet Koyu’nda 678 bin 964 metrekelik  taşınmazın, 316 bin 693 metrekaresi turizm tesis alanı, 105 bin 603 metrekaresi de günübürlik tesis alanı imarına sahip. Gölköy Cennet Koyu’ndaki taşınmaz  üzerinde herhangi bir yapılaşma bulunmuyor.

ÖİB tarafından eski Azot Sanayi T.A.Ş. Genel Müdürlüğü tarafından kullanılan 31 bin 922 metrekare yüzölçümlü turizm tesis alanı ve tatil köyü  imarlı Didim’de bulunan eğitim ve dinlenme tesisi de özelleştirilmek için ilana çıkarıldı.

Mersin Anamur’da bulunan biri 224 bin 764 metrekare, toplam 264 bin 876 metrekare yüzölçümlü 2 turizm tesis alanı ve sosyo-kültürel tesis alanı imarlı  arsa da özelleştirilmek üzere, satışa sunuldu. Ayrıca, Ankara Gölbaşı’nda 536 bin 84 metrekare yüzölçümlü, Gölbaşı  merkezine 16 kilometre uzaklıkta yer alan taşınmaz da özelleştirilecek. Söz  konusu taşınmazlar için son teklif verme tarihi, 3 Temmuz 2012 olacak.

Kaynak:

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s