TMSF 49 Gayrimenkulü Satışa Çıkardı


Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu(TMSF), Ankara, Antalya, Adana, Aydın, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kırklareli, Manisa, Mersin, Muğla, Sakarya ve Uşak olmak üzere 14 ilde toplam 49 gayrimenkulü satışa çıkardı.

TMSF, amme borcundan dolayı hacizli bulunan 49 gayrimenkulü, Bankacılık Kanunu’nun Fon’a vermiş olduğu yetkiler çerçevesinde açık artırma suretiyle satışa çıkardığını açıkladı.
Satışa çıkarılanlar arasında Muğla Fethiye’de zeytinlik hissesinden İstanbul Bakırköy’de dükkana, Mersin Silifke’de meskenden İzmir 1’inci Sanayi Sitesi’nde metal kesim atölyesine kadar çeşitli gayrimenkuller bulunuyor. Satılacak gayrimenkullerin muhammen bedelleri toplamı ise yaklaşık 15 trilyon lira civarında.
İlk ihalenin 13 Haziran 2012 Çarşamba günü saat 14.00’de yapılacağı, satışı yapılamayan gayrimenkullere ilişkin ikinci ihalenin 20 Haziran 2012 Çarşamba günü yapılacağı belirtildi.
İhale hükümlerinde gayrimenkullere ilişkin satış bedellerinin peşin olarak tahsil edileceği belirtiliyor.
Bilgi almak ve şartnameyi incelemek isteyenlerin Fon’un 2’inci Tahsilat Dairesi Başkanlığı’na, ilgilendikleri her bir gayrimenkule ait satış ilanında belirtilen dosya numarası ile müracaat etmeleri gerektiği ifade edildi.
Kaynak: Milliyet
Reklamlar
By 1eladenecli Posted in Emlak Etiketler

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s