Uçaklar için kurgulanan Hitit, İDO ile denizde


Yolcu taleplerini her zaman göz önünde bulunduran İDO, havayolları için kurgulanmış olan Hitit çözümünü gemilerine uyarlayarak deniz yolu taşımacılığında bir ilke imza atıyor. Bu teknolojik sistem sayesinde bilet almayı çok daha pratik ve hızlı hale getirecek olan İDO,yolcularına rahatça seyahat etmenin yanı sıra birçok avantaj da sunacak.

Biletleme konusundaki uzmanlığı ve teknolojiyi birleştiren Hitit Bilgisayar, İDO için uyarlanmış çözümü ile İDO yolcularına son dakika değişiklikleri yapabilme fırsatı verecek. Kullanım ve takip kolaylığı ile ön plana çıkan sistem, yolculara fiyatları bantlar halinde gösterecek ve uzun süreli tarife uygulaması sayesinde ucuza bilet satın alınabilecek.

Sefer yönetimi ve bilet satış sistemi alt yapısını Hitit çözümü ile tamamen yenileyen İDO, bu işlevsel yönden zengin sistem ile her zaman kampanya düzenleyebilme,  tarife ve ücret sisteminde kolaylıkla değişiklik yapabilme imkanına kavuşacak. Ayrıca İDO Hitit çözümünün hayata geçmesiyle birlikte şirketlere özel seyahat kolaylığı sağlayan çalışmalar da gerçekleştirecek.

LOJİPORT

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s