“Bir ev değil, yeni bir yaşam”Ataşehir Brandium için düşünüldü*


Brandium Residence

1/5

Resimi Büyüt

 

 

 

Ataşehir Brandium AVM iddialı geliyor!

 

“Bir ev değil, yeni bir yaşam” sloganıyla bu yılın son çeyreğinde açılması planlanan Brandium Ataşehir, Anadolu Yakası’nın en prestijli alışveriş merkezleri arasına girmeyi hedefliyor

İstanbul Ataşehir’in hızlı gelişimine paralel olarak sosyal yaşam alanlarına duyulan ihtiyaç da gün geçtikçe artarak devam ediyor. 1350 konutluk yaşam alanı, 340 odalı 5 yıldızlı otel ve 3000 kişi kapasiteli kongre merkezini kapsayan Brandium Ataşehir projesi içersinde yer alan Brandium Alışveriş Merkezi Emay inşaat ve Erko Grup işbirliği ile bölgenin birçok sosyal gereksinimlerini karşılamak üzere inşa ediliyor.

Emay inşaat ve Erko Grup işbirliği ve güvencesiyle inşa edilen Brandium Ataşehir projesinde ister ev sahibi olmak, ister ikinci evini satın almak, ister yatırım yapmak isteyenler için 30 aya kadar sıfır faiz ayrıcalıkları ve kişiye özel ödeme paketleri sunuluyor.

Proje kapsamında yer alan mağazalar, Reval (Retail Value) şirketi tarafından kiralanıyor. Prestijli bir adres 120 bin m2 alana sahip Brandium Ataşehir projesinde 7’den 70’e herkesin keyifle vakit geçirebileceği yeni bir dünya alıştırılıyor.

Brandium Alışveriş Merkezi ünlü modacıların tasarımlarım bir araya getireceği Markalar Sokağı, dünya mutfaklarından fast-food’a kadar farklı alternatifler sunan restoranları, bowling salonunu da kapsayan çocuklar ve gençler için özel eğlence merkezleri, modem sinema ve tiyatro salonları, hipermarket, elektronik ve yapı marketleri ile Ataşehir bölgesinin yeni buluşma noktası olacak.

Sözcü

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s