Martı İstanbul Hotel’in ön açılışı yapıldı


45 yıldır otelcilik sektöründe hizmet veren Martı Grubu, Eylül ayında resmi olarak hizmet vermeye başlayacak Martı İstanbul Hotel’inin ön açılışını gerçekleştirdi ve ilk misafirlerini kabul etmeye başladı.

Martı Grubu, şehir otelciliğine Martı İstanbul Hotel ile giriş yaptı. Taksim Talimhane’de kurulan 5 yıldızlı Martı İstanbul Hotel misafir kabul etmeye başladı.

Dünyaca ünlü tasarımcı Zeynep Fadıllıoğlu tarafından tasarlanan ve modern mimarisi içinde geleneksel motifleri taşıyan Martı İstanbul Hotel’in 11 kat üzerinde, farklı kategorilerde lüks döşenmiş ve büyüklükleriyle dikkat çeken 37’si suit 270 odası bulunuyor.

Odaları etkileyici bir atriuma açılan Martı İstanbul Hotel, zevkli döşenmiş restoranlar, gün ışığı alan ve 400 kişiye kadar servis veren farklı kapasitelerde toplantı salonları ve 1000 m2’lik Spa ve gym’i ile hizmet sunacak.

Zeynep Fadıllıoğlu’nun Martı İstanbul Hotel tasarımı, konukların herhangi bir otel odasında değil, İstanbul’da uyandıklarının farkına varmalarını amaçlıyor.

Odalarında özel seçilmiş sanat eserlerine yer veren Martı İstanbul Hotel’in girişinde konukları, uluslararası ödüllere sahip, sanatçı Kutluğ Ataman’ın üç boyutlu “Su Temalı” enstalasyonu karşılıyor.

Martı İstanbul Hotel’in suitleri ve koridorları ise Devrim Erbil’in, İstanbul’dan panoramaları yorumlayan sanat eserleriyle renklendirilmiş.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s