Starwood Yapı Marketler yurtdışı büyümesini sürdürüyor


İran Tebriz’de ve Türkmenistan Aşgabat’ta mağazaları bulunan Starwood Yapı Marketler, yakın zamanda Azerbaycan Bakü’de hizmet vermeye hazırlanıyor.

İSTANBUL – Yurtiçinde bugün 30 noktada hizmet veren Starwood Yapı Marketler, franchising sistemiyle yurtdışı büyümesini de sürdürüyor. İran Tebriz’de ve Türkmenistan Aşgabat’ta mağazaları bulunan Starwood Yapı Marketler, yakın zamanda Azerbaycan Bakü’de hizmet vermeye hazırlanıyor. Starwood, 2012 yılında Kazakistan’da da yapılanmayı hedefliyor.

Starwood’un 2007 yılında “her şehirde bir yapı market” hedefiyle çıktığı yolda kararlı adımlarla ilerlediğini kaydeden Starwood Yapı Marketler Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Özgün, bugün 30 noktada hizmet veren firmanın yılın ikinci yarısında bünyesine sekiz yeni yapı market daha ekleyeceğini söyledi.
Mobilya yan sanayi ve aksesuarları alanında hizmet veren Starwood Yapı Marketleri’nin dört yıl gibi kısa bir sürede İstanbul’da İkitelli, Avcılar, Sultanbeyli, Ataşehir Fetih Mahallesi, Modoko’da, Adana, Adıyaman, Ankara, Antalya, Çanakkale, Çorum, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Erzurum Çarşı, Eskişehir Emko, Eskişehir Baksan, Fethiye, Gaziantep, Giresun, Giresun Batlamasan, Isparta, İzmir, Kayseri, Konya, Tokat Niksar’da, Ordu, Niğde, Alanya ve Tokat’ta hizmet verir duruma geldiğini dile getiren Özgün, “Sırada İstanbul’da altıncı nokta, Kocaeli, Muş, Ankara Sincan, Balıkesir Edremit , Tosya, Akçaabat ve Fatsa Starwood Yapı Marketler var. Bu noktalarda da hazırlık çalışmaları son hızla devam ediyor” dedi.

Firmanın Türkiye genelinde halen mevcut olduğu şehirler dışında da yapılanmayı hedeflediğini ifade eden Özgür Özgün, “Starwood Yapı Marketler, franchising sistemiyle yurtdışı büyümesini de sürdürüyor. İran Tebriz’de 600 metrekare, Türkmenistan Aşgabat’ta bin metrekare alanda mağazalarda hizmet veren Starwood Yapı Marketler, Azerbaycan Bakü’de 650 metrekare alanda yakın zamanda hizmet vermeye hazırlanırken, 2012 yılında Kazakistan’da da yapılanmayı hedefliyor” açıklamasını yaptı.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s