West Hotel’den 4.5 milyon TL ek bina yatırımı


West Hotel, yaptığı yatırımlarla büyümeye ve adından söz ettirmeye devam ediyor.

KOCAELİ – İş için bölgeye gelen işadamlarına hizmet vermek için yapılan West Hotel, yaptığı yatırımlarla büyümeye ve adından söz ettirmeye devam ediyor. Farlı tarzıyla 4 yıldır 24 oda kapasitesiyle iş dünyasına hitap eden West Hotel, 4.5 milyon TL’lik 45 odalık ek bina yatırımı yaptı.

6 ay önce ek bina yatırımı tamamlayarak oda sayısı 69’a çıkardıklarını söyleyen West Hotel Genel Müdürü Cenk Çığır, “Ek bina diye yola çıktık, eski binamızın 2.5 kat büyüğünü yaptık. Eski binamızda küçük toplantı salonumuz vardı. Bu bina ile 120’şer kişilik 2 toplantı salonumuz oldu. Kışın 100, yazın 140 kişi kapasiteli restoranımız var. Onun dışında kapalı havuz, sauna ve fitnesss var. Dolayısıyla bu yatırım kendi otelimizdeki eksik olan her şeyi tamamladı. Yatırım 4.5 milyon TL’ye mal oldu. Amacımız bölgeye iş için gelen belli bir düzey kalitesinde konaklamak isteyen iş kesimine hizmet vermek. Ekibimizden kaynaklanan avantajlarımız var. 4 senedir zaten bu işi yapıyoruz ve marka değerimiz var. İkinci avantajımız ise konumumuz. Çok önemli bir konumdayız. Yeni yatırımla beraber biz iş otelciliğine işin farklılaşmasını geliştirdik. İnsanlara kaliteli hizmet veriyorduk biz üstüne çıkıp bu şehrin en iyi yemeğini vermek istedik ve başardık” dedi.

Yeni restorantlarında 101 çeşit şarap olduğunu belirten Çığır, “14 bağdan olan şarap var. Türkiye’de sadece 4-5 yerde vardır. Yabancı misafirler için böyle bir şarap gücü çok önemli. Çünkü insanlar geldiklerinde çok değişik bir çeşitle karşılaşıyorlar. Fransa şarabın memleketi olarak bilinir ama gelen Fransız müşterilerimiz bile şaşırıyor. Et üzerine bir mutfağız. Yeni yatırımımıza da et yapacağız. Ama kebap yapmıyoruz et yapıyoruz. Dolayısıyla şarap ve et lokantasıyız. Yabancı misafirlerimizin bu da çok dikkatini çekiyor” şeklinde konuştu.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s