ENF Enerji firmalara yol gösteriyor


ENF Enerji Danışmanlık, firmalara enerji alanında teknik, finansal ve idari destek sunuyor.

ANKARA – Enerji yatırımları ve enerji ticareti alanında danışmanlık hizmeti sunan ENF Enerji Danışmanlık, firmalara enerji alanında teknik, finansal ve idari destek sunuyor.

Enerji yatırımları alanında yerli ve yabancı yatırımcılara, proje geliştirme aşamasından elektrik üretim tesisinin devreye alınma aşamasına kadar geçen tüm süreçlerde teknik, idari ve finansal danışmanlık sağladıklarını belirten şirket kurucusu Gökhan Gökdoğan, “Enerji ticareti alanında ise, elektrik üretim santrallerine, toptan satış şirketlerine ve serbest tüketicilere risk yönetimi, portföy optimizasyonu, ticaret ve satış başta olmak üzere tüm ihtiyaçları için özel çözümler üretmekteyiz” dedi.

Yeni kurulan bir firma olmalarına karşın enerji sektörünün büyük ve köklü firmalarına hizmet sunmaya başladıklarını aktaran Gökdoğan, sektördeki çözüm ortaklarıyla birlikte yakın bir tarihte yeni ve inovatif hizmetler sunacaklarını açıkladı. Sektörün analitik kararlar alabilmesine yardımcı olacak ürünlerin geliştirilmesine yönelik çalışmalara başladıklarını ifade eden Gökdoğan, 2012 yılı içerisinde bu hizmetleri sektör paydaşları ile paylaşacaklarını kaydetti.

Gökdoğan, “Hedefimiz, enerji sektöründe bilgi ve inovasyona dayanan çözümler üreten, müşterilerimizin gözünde güvenilir ve değer yaratan bir danışmanlık firması olmaktır” şeklinde konuştu.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s